Koncepcja

Steligence® to koncepcja naukowa. Proponuje podejście do konstrukcji, postrzegając budynki w sposób holistyczny i przełamując bariery pomiędzy wyraźnie konkurującymi obszarami, takimi jak elastyczność, ekonomia, przyjazność środowisku i kreatywność. Sprzyja współpracy pomiędzy różnymi specjalnościami zawodów architektonicznych i inżynierskich. Oferuje zestaw produktów z określonymi, zrecenzowanymi korzyściami, które znacząco pomagają w stawianiu czoła wyzwaniom generowanym przez nowoczesne konstrukcje.

Dowiedz się więcej

Spostrzeżenia

Najlepsi architekci i inżynierowie dzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi współczesnych konstrukcji, objaśniając, w jaki sposób nowoczesne produkty stalowe oraz dotyczące ich techniki umożliwiają stawienie czoła wyzwaniom, które były wcześniej nie do przezwyciężenia.

Zobacz wszystkie spostrzeżenia
ODTWÓRZ
Prof. Olivier Vassart

Podejście holistyczne do budynków przyjaznych środowisku.

Korzyści Zmniejszone koszty eksploatacji Przeczytaj więcej
Zmniejszone koszty eksploatacji

Całkowite koszty eksploatacji budynku, biorąc pod uwagę wszystkie korzyści ekonomiczne, są niższe o co najmniej 15% niż w przypadku tradycyjnych materiałów, jeśli zastosowano wszystkie komponenty koncepcji.

Korzyści Bardziej elastyczna przestrzeń biurowa Przeczytaj więcej
Bardziej elastyczna przestrzeń biurowa

Stosując belki Angelina™, można uzyskać nieprzerwaną rozpiętość do 13 m. Konsekwencją jest zmniejszenie liczby kolumn, a co za tym idzie, łatwiejsza ponowna aranżacja przestrzeni biurowej i zwiększenie przychodów z wynajmu.

ODTWÓRZ
Prof. Pierre Engel

W jaki sposób Steligence® może być rzeczywistą alternatywą dla architektów, inżynierów, deweloperów budowlanych i urbanistów.

Korzyści

Koncepcja Steligence® oferuje sprawdzone naukowo korzyści architektom, inżynierom, urbanistom, deweloperom oraz przedsiębiorcom budowlanym. Każda z osobna jest atrakcyjna, a razem tworzą argumentację nie do odparcia, jeśli chodzi o stosowanie nowoczesnych produktów i konstrukcji stalowych.

Sprawdź wszystkie korzyści
Korzyści Mniejszy wpływ środowiskowy Przeczytaj więcej
Mniejszy wpływ środowiskowy

Przy porównywalnie mniejszym wpływie środowiskowym, jak w przypadku stosowania rozwiązań Magnelis®, oraz wyższym współczynniku recyklingu niż w przypadku innych materiałów budowlanych, stal jest podstawowym wyborem dla konstrukcji przyjaznych środowisku. Stal umożliwia dostęp do rynku budownictwa ekologicznego i wzrost wartości nieruchomości.

ODTWÓRZ
Bill McDonough

Przyjazność środowisku: etyczność, odpowiedzialność oraz... korzyści komercyjne.

Produkty

Koncepcja Steligence® łączy ze sobą asortymenty produktów stalowych, proponując podejście, które przewyższa sumę jego części.

Poznaj nasze produkty
Skontaktuj się z ekspertami naszego zespołu
Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na twoje pytania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, w jaki sposób Steligence® może pomóc Ci w osiągnięciu Twoich założeń konstrukcyjnych.